FOTO/Merr flakë një makinë para kryeministrisë, shoferi shpëton mrekullisht

Ndaje

Papritmas nje makine ka marre flake ne rrugen afer Kryeministrise, ne Tirane.  Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të he tuar ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e zjarrit.

Nga ngjarja nuk ka persona të dëmtuar. Deri më tani dyshohet se shkaqet e zjarrit janë një defekt teknik në makinë, pasi kjo e fundit ka qenë duke lëvizur. Fatmirësisht shoferi ka mundur të dal jashtë saj pa pësuar lendime.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje