Tag: tragjedia

Gruaja që u vetëflijua me të bijën ka punuar te shtëpia...

Zhaneta Josifi, 56-vjeçarja që u vetësakrifikua me të bijën e saj Anisën për ringjalljen, kishte punuar disa vite më parë pastruese në shtëpinë e...

Zbulohet shkaku i vdekjes së nënë e bijë në Kombinat, mësohet...

Zbardhet shkaku i vdekjes se Zhaneta e Anisa Josifit, nënë e bijë të cilat u gjetën të vdekura brenda banesës së tyre në Kombinat. Duke...

Ngjarja tragjike në Tiranë, fqinjët tregojnë detajet e rënda: Lajmëruam bashkinë...

Detaje tronditëse që ngjajnë me skena të një filmi horror dalin në dritë nga ngjarja e rëndë, ku nënë e bijë u gjetën të...

Tragjedia në Berat, qindra njerëz shkojnë në ceremoninë mortore të viktimave

Edhe pse situata e vështirë pandemike që po kalojmë për shkak të virusit COVID-19 ka detyruar policinë të jetë e pranishme në funeral për...

Tragjedia me 3 viktima në Bulqizë, Basha: I tronditur nga ngjarja!...

Lulzim Basha ka reaguar se fundmi lidhur me tragjedine e ndodhur ne Bulqize, ku humben jeten nena dhe dy femijet e saj. Basha shpreh ngushellimet...

FOTO/Basha vijon takimet, çfarë nxorri në pah tërmeti i 26 Nëntorit:...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vijon takimet me banorët e prekur rëndë nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit. Sot, kreu i PD ka...

Zjarri iu dogji prindërit, mjeku në Pukë tregon gjendjen e katër...

Pas tragjedisë në familje, ka folur mjeku i cili është kujdesur për shëndetin e 4 fëmijve të cilët i shpëtuan zjarrit duke u hedhur...

VIDEO/Tragjedia me 5 viktima në Butrint, arrestohet një nga organizatorët e...

Policia e Fierit ka arrestuar shtetasin, Albert Gega, një nga personat e dyshuar që shkaktoi tragjedinë e Butrintit. Gjykata e Sarandës e ka dënuar këtë...

Tragjedia në Genova, rritet numri i viktimave, mes tyre dhe fëmijë

Njëzet e dy viktima, përfshirë një fëmijë, janë konfirmuar deri tani nga qeveria, por numri i të vdekurve pritet të rritet. Garda Civile tha...

Tragjedia në Mirditë, me një plumb në gjoks e la të...

Një fëmijë 12 vjeçar mbeti i vdekur në një ngjarje të rëndë të ndodhur në fshatin Petoq të Mirditës, pasi u qëllua me armë...