FOTO/Aksident tragjik, shqiptari, babai i dy fëmijëve përplaset me kamionin dhe gjen vdekjen

Ndaje

Një aksident tragjik ka ndodhur me viktime nje shqiptar. Viktima është 25 vjeçari Endri Zaimi, banues me gruan dhe fëmijët e tij të vegjël në Alpago dhe punëtor të Luxottica.

Aksidenti ndodhi kur mjeti me të cilën udhëtonte i riu u përplas dhunshëm me një kamion i mbushur me materiale ndërtimi. Drejtuesi i mjetit të tonazhit të rëndë nuk pati lëndime.

Aksidenti ndodhi menjëherë pas orës 7 të mëngjesit, ku shqiptari gjeti vdekjen e menjëhershme. Viktima drejtonte një Volvo V50. Zjarrfikësit mbërritën në vendin e ngjarjes, duke nxjerrë trupin e ndjerë dhe më pas largimin e mjetit të shkatërruar nga rruga.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje