Tag: viktima

Viktima 67-vjeçare nga Tirana, dalin detajet mbi gjendjen e pacientëve të...

Fatkeqesisht, Shqiperia ka shenuar viktimen e 18 nga koronavirusi, nje numer i cili eshte rritur ndjeshem diteve te fundit, ndersa sot u shenuan 29...

Burrë e grua me koronavirus në Fier, viktima e djeshme u...

Fieri prej disa ditësh kishte rënë në qetësi sa i përket rasteve të reja me COVID-19, por sot konfirmohen dhe dy të infektuar të...

LAJM I FUNDIT/Shënohet viktima e 16 nga koronavirusi në Shqipëri

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë, pa mundur të shpëtojë dot në betejen me koronavirusin. Lajmin e ka bere me...

Një 12-vjeçare humb betejën me koronavirusin, viktima më e vogël në...

Një vajzë 12-vjeçare nga Belgjika është kthyer në personin më të ri në Evropë, që ka vdekur pas infektimit me koronavirus, transmeton SkyNews. Autoritetet në...

Ndërron jetë një 62-vjeçar, viktima e 13 nga koronavirusi në vend

Zevendesministrja e Shendetesise, Mira Rakacolli ka bere me dije sot se pacienti ka nderruar jete mengjesin e sotem, pa mundur te shpetoje dot megjithe...

Prej 2 javësh i shtruar në spital, si humbi jetën 79-vjeçari...

Një 79-vjeçar i prekur nga koronavirusi ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin Infektiv duke e çuar numrin e viktimave në vend në...

LAJM I FUNDIT/11 viktima në Shqipëri, shtohet dhe numri i të...

Një 79 vjeçar ka humbur jetën në Shqipëri si pasojë e koronavriusit, duke e çuar në 11 numrin e viktimave. Ndërkohë ministria e Shëndetësisë në...

LAJM I FUNDIT/Shënohet viktima e 10 nga koronavirusi në Shqipëri

Ndërron jetë në spitalin infektiv 67-vjeçari, viktima e 10 me COVID-19 në Shqipëri Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një pacient...

Humbet jetën pacienti 66-vjeçar, viktima e 8 nga COVID-19 në Shqipëri

Një pacient 66-vjeçar nga Fieri pësoi vdekje të papritur (infarkt) mëngjesin e sotëm në spitalin infektiv. 66-vjeçari trajtohej prej dy ditësh në spitalin infektiv në...

EMRI/Shënohet viktima e 5 nga koronavirusi, por ka dhe lajme të...

Nga burime zyrtare eshte konfirmuar dhe viktima e peste nga koronavirusi ne Shqiperi.  Në 24 orët e fundit ka ndërruar jetë një pacient i...