VIDEO/Kryeministri shfaq aftësi të mira në aktrim, Rama vjen me fjalor rruge në filmin “I Love Tropoja”

Ndaje

Kryeministri Edi Rama është padyshim nje artist, i cili per te aktruar dhe bere art e gjen kurdohere kohen.

Ai eshte dhe një ndër aktorët pjesmarrës në filmin “I Love Tropoja, të realizuar nga Ermal Mamaqi, ku mesuam se do të ishte në rolin e dajës së aktorit kryesor, Mamaqit.

Tashmë kanë dalë dhe disa pjesë nga teksti që Edi Rama ka thënë gjatë pjesës aktruese, kur po zhvillohet një dasmë. Ai futet në banket dhe me zë të lartë përdor një fjalor rruge.

“S’ka bir none dhe bir kurve të martojë Landin me zor,”- thotë Edi Rama në pjesën e filmuar.

Edi Rama tek filmi Ermal Mamaqit

Edi Rama në filmin e Ermal Mamaqit: S'ka bir nënë dhe bir kurve të martojë Landin me zor….

Publiée par ArgjiroLajm.net sur Mercredi 29 janvier 2020

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje