VIDEO/PD nuk i ‘ndahet’ kryeministrit: Nuk dëgjonte kur opozita denonconte kanabizimin e vendit

Ndaje

Partia Demokratike me ane te nje video ka theksuar ‘kokefortesine’ e kryeministrit Edi Rama, teksa ajo dhe shume te tjere e kane kritikuar dhe keshilluar per shume problematika ne vend.

Duke vene theksin tek kanabisi, PD ka sjelle ne pamje, kembenguljen e kryeministrit teksa shprehej me pare se detyra e tij ishte të mos dëgjonte askënd gjate udheheqjes se tij.

Sipas PD, Edi Rama ka dështuar dhe mediat e huaja me shkrimet e fundit i kanë vendosur vulën qeverisjes së tij.

“Edi Rama nuk dëgjonte kur opozita denonconte kanabizimin e vendit. Edi Rama nuk dëgjonte kur media shqiptare  dhe ajo ndërkombëtare  publikonin shifrat alarmante të mbjelljes së kanabisit. Edi Rama nuk dëgjonte as kur raportet e huaja e rendisnin Shqipërinë si prodhuese dhe eksportuese të kanabisit. Edi Rama ende nuk dëgjon alarmin e kanabizimit që vazhdon të bjerë! Edi Rama ka dështuar”,-thuhet ne video bashkangjitur.

Edi Rama 🤡 nuk dëgjonte kur opozita denonconte kanabizimin e vendit 🚭. Edi Rama 🃏 nuk dëgjonte kur media shqiptare 🇦🇱 dhe ajo ndërkombëtare 🌍 publikonin shifrat alarmante të mbjelljes së kanabisit 📈. Edi Rama 🏴‍☠ nuk dëgjonte 🙉 as kur raportet e huaja e rendisnin Shqipërinë si prodhuese dhe eksportuese të kanabisit 👎🏼. Edi Rama 👺 ende nuk dëgjon alarmin e kanabizimit 🚨 që vazhdon të bjerë 🔔! Edi Rama ka dështuar! ☠🎭👹🚫

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Mardi 28 janvier 2020

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje