Tag: denoncimet

VIDEO/PD nuk i ‘ndahet’ kryeministrit: Nuk dëgjonte kur opozita denonconte kanabizimin...

Partia Demokratike me ane te nje video ka theksuar 'kokefortesine' e kryeministrit Edi Rama, teksa ajo dhe shume te tjere e kane kritikuar dhe...

“3 Kryebashkiakët po mbrohen nga Prokuroria”, PD: Nuk po zbaton ligjin...

Partia Demokratike ka vënë dhe sot theksin tek tre kryebashkiakët e denoncuar prej saj për të kaluar kriminale, përkatësisht: Valdrin Pjetri, Agim Kajmaku dhe...

Frika nga vërtetësia e denoncimeve, Policia paralajmëron kallëzim penal për Berishën

Edhe njëherë tjetër, policia ka treguar frikën nga e vërteta e denoncimeve që ish-kryeministri Berisha bën publike në rrjetet sociale. Si e vetmja formë ku...

Drejtori i ri i Policisë në Tiranë, Berisha rendit denoncimet: Erdhi...

Me shkarkimin e Kastriot Skënderajt dhe ardhjen e Rebani Jaupit në krye të Policisë së Tiranës nuk ka munguar dhe reagimi i opozitës. Në një...