Tag: rama. pd

VIDEO/PD nuk i ‘ndahet’ kryeministrit: Nuk dëgjonte kur opozita denonconte kanabizimin...

Partia Demokratike me ane te nje video ka theksuar 'kokefortesine' e kryeministrit Edi Rama, teksa ajo dhe shume te tjere e kane kritikuar dhe...