Denoncimi te Berisha: ‘Atentat ndaj nipit të Mirit të Xhikes, policia fsheh ngjarjen’

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh, ku sipas tij denoncohet Policia e Shtetit se po fsheh një atentat në Shkozet. Sipas Berishës, atentati është bërë ndaj nipit të Mirit të Xhikës.

DENONCIMI 

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje doktor Berisha, pak më parë në zonën e Shkozetit i bëhet atentat nipit të Mirit të Xhikes, po ju lajmëroj se policia e krimit nuk bën ngjarjen publike, ju lutem ta bëni publike këtë ngjarje për shkak që ta marin vesh populli që shteti i Edi Ramës është i kriminalizuar me mbeshtetje të bandave të krimit.

Doktor, unë isha dëshmitar në krimin e ndodhur si policia i bindet kriminelëve është e turpshme, ju lutem doktor të ngelem anonim.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje