LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet ne Shqiperi ‘Eskobari turk’, trafikoi miliarda

Ndaje

Faruk Baybesin eshte arrestuar sot nga policia shqiptare i kerkuar nga dejtesia franceze, njofton nje tv kombetar ne Tirane referuar burime te policise se shtetit.

Mendohet se turku eshte nje nga eskobaret me te mwdhenj te Evropes dyshuar se ka trafikuar droge ne vleren 14 miliarde droge.

Lajmi eshte bere i ditur nga top channel i cili transmeton se Baybesin eshte  pjese e nje familjeje te njohur trafikantesh turq.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje