I jepet lamtumira aktorit të mirënjohur Xhevdet Ferri, çfarë shkruante vajza e tij

Ndaje

Përmes një ceremonie të ngushtë familjare, mes miqve, aktorëve dhe atyre që e deshën dhe e respektuan i është dhënë lamtumira aktorit të njohur Xhevdet Ferri.

I njohur për 30 role në filmin shqiptar dhe një personalitet i lartë i artit publiku e pa Xhevdet Ferrin në kinema për herë të fundit në filmin “Delegacioni”.

Prekes ishte dhe mesazhi i vajzes se tij e cila sapo e kishte bere gjysh.

Ajo ka postuar një foto bardhë e zi, ku shihet më të atin, ndërsa shkruan “O Captain! My Captain!”.

Bora kishte vetëm pak kohë që kishte sjellë në jetë fëmijën e saj.

Aktori vuante nga nje semundje e rende ne mushkri, ndersa kohet e fundit ishte perkeqesuar ndjeshem.
/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje