FOTO/E lidhur me reperin e njohur, modeles i dalin pamjet e puthjeve të nxehta me një tjetër

Me një foto të publikuar pak më parë, të cilën e fshiu, Arbenita konfirmoi se është akoma në një lidhje me reperin Fero.

Por sot një video që po qarkullon në rrjete sociale tregon modelen në momente intime me një tjetër mashkull. 

Videon e ka publikuar faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram. Dyshja shkëmben puthje në buzë teksa mashkulli, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, filmon momentin romantik. Nuk dihet nëse video është bërë para se ajo të niste lidhjen me Feron apo më pas.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje