Panik në Vlorë, makina merr flakë në ecje

Ndaje
Foto ilustruese

Një automjet është përfshirë në flakë  rreth orës 21:40 të mbrëmjes së djeshme, në lagjen “10 Korriku” Vlorë .

Shtetasi F.E duke tentuar të ndizte mjetin tip “Lançia”, ka konstatuar  se mjeti u përfshi në flakë.

Menjëherë është njoftuar shërbimi zjarrfikës dhe policia të cilët kanë shkuar në vendngjarje.

Sipas burimeve të policisë nga hetimet paraprake, dyshohet se mjeti është djegur për shkaqe aksidentale.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje