Tatuazhi në pjesën intime, ish-banorja e BB tregon për herë të parë kuptimin

Ndaje

Ish-banorja e BB, Rike Roci vijon të jetë në qender të vemendjes here pas here per shkak te formave fizike dhe postimeve provokuese.

Para disa kohësh, ajo u përfol për tatuazhin ne pjesen intime, fakt qe ende nuk dihej pse e ka berë.

E ftuar në “Shiko Kush Luan” Rike Roçi u pyet për këtë temë. Në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet për tatuazhin që u vu re nga ndjekësit. ”Na trego vendin dhe kuptimin e tatuazhit, thuaje ose tortën” ishte pyetja drejtuar Rikes e cila me sportivitet u përgjigj: ”Tek cepi i bikinit dhe ka kuptim. Të kesh besim tek vetja”- u shpreh bukuroshja.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje