Tag: ndizet

Panik në Vlorë, makina merr flakë në ecje

Një automjet është përfshirë në flakë  rreth orës 21:40 të mbrëmjes së djeshme, në lagjen "10 Korriku" Vlorë . Shtetasi F.E duke tentuar të ndizte...

“Ndizet” pallati i sportit “Asllan Rusi”, Florian Marku pret sot kundërshtarin...

Mbrëmjen e sotme, pallati i sportit "Asllan Rusi" do të pres sfidën e MMA mes boksierit shqiptar Florian Markut dhe serb Sladjan Dragisiç. Ashtu siç...