FOTO/Pas fitores në festival, ja çfarë po ndodh me Arilena Arën

Ndaje

Pas shumë polemikave dhe debateve mbi festivalin, dhe Arilena Ara duket se ka patur nevoje për t’u larguar nga vendi ynë.

Arilena e ka lënë Shqipërinë dhe ka shkuar në Los Angeles atje ku po punon në projekte të reja muzikore prej kohësh.

Këngëtarja , u rikthye pikërisht në vendin ku punoi këngën “Shaj”, ndoshta dhe për të punuar për versionin e ri të këngës, me të cilin do të na përfaqësojë në Eurovizion.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje