Tag: Largimi

FOTO/Dy figura të njohura të politikës që ‘braktisën’ përfundimisht socialistët, shihen...

Nuk eshte e padegjuar me pare, sjellja e kryeministrit Edi Rama, i cili largon nga Partia Socialiste, ata që kritikojne apo behen kundershtare. Madje, eshte...

Dëbohen nga Shqipëria dy diplomatët iranianë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka vendosur sot, që përfaqësuesit diplomatikë të Ambasadës së Republikës Islamike të Iranit në Shqipëri, z. Mohammad...

Meghan Markle shkatërroi familjen mbretërore? Vendimi për largimin e çiftit ka...

Lajmi për largimin e dukëve të Sussex nga familja mbretërore angleze duket se ka irrituar së tepërmi Buckingham Palace. Sipas një korrespondenti të Bbc as...

La ekranin e Top Channel për muzikën, moderatorja përlotet gjatë transmetimit

Ka qene nje moment jo i lehtër Fjoralba Ponarin largimi i saj nga Top Channel. Moderatorja simpatike e Top Channel nuk do te jete...

FOTO/Pas fitores në festival, ja çfarë po ndodh me Arilena Arën

Pas shumë polemikave dhe debateve mbi festivalin, dhe Arilena Ara duket se ka patur nevoje për t'u larguar nga vendi ynë. Arilena e ka lënë...

FOTO/Largimi në mes të sezonit nga Top Channel, Renato Mekolli...

Shef Renato Mekolli ka reaguar për here te parë ne rrjetet sociale, pasi nga Top Channel doli lajmi se ai u largua në mes...

“Do të shkoj deri në Gjykatën Europiane”, Malaj për Zërin e...

Në Tiranë, profesori i njohur i ekonomisë, Arben Malaj, tha se ka pritur prej 7 muajsh që të thirret sipas ligjit për t’u dëgjuar...

Largohet papritmas nga Top Channel Renato Mekolli,zbulohet shefi i ri nga...

Krizë tjetër në ekranin e Top-Channel. Nuk dihen arsyet por Renato Mekolli është larguar nga ‘Hell’s Kitchen Albania 2’ dhe kjo gjë tashmë është...

Historia e çiftit që u largua nga Shkodra pas tërmetit në...

Fshati Shkallë në Manzë të Durrësit gjendet vetëm 20 kilometra larg epiqendrës së tërmetit që dridhi tokën në 26 nëntor. Në javën që pasoi tërmetin,...

Kërcënime të vazhdueshme, Agron Tufa kërkon azil në Zvicër

Agron Tufa, Drejtori i Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit (ISKPK) ka kërkuar azil politik në Zvicër, për shkak të kërcënimeve...