Tag: arilena ara

Reagojnë organizatorët e Eurovisionit, çfarë do të ndodhë me këngët e...

Pas lajmit se kompeticioni i famshem "Eurovision 2020" do te anulohej per shkak te koronavirusit, kane reaguar organizatoret, duke qetesuar kengetaret, por dhe ndjekesit...

Publikohen për herë të parë momentet nga Los Angeles, Arilena Ara...

Te gjitha angazhimet dhe aktivitetet e famshme ne bote jane duke u anuluar per shkak te koronavirusit. Diten e djeshme, u njoftua dhe kompeticioni...

VIDEO/Arilena Ara publikon këngën me të cilën do të përfaqësojë Shqipërinë...

Pasi dje doli titulli i kenges se re, me ne fund Arilena Ara ka publikuar versionin përfundimtar të këngës përfaqësuese në Eurovizion. Pak më parë,...

Publikohen detajet e para, kënga e Arilenës tani edhe në versionin...

Arilena Ara pas triumfit me kengen "Shaj", njoftoi para disa javesh, se nuk do te vinte me versionin shqip ne Eurovision, por me nje...

BBC shkrim për Arilena Arën: Këngëtarja mund të jetë në “Top...

Eurovision-i nuk do të ishte Eurovision pa baladën e Arilena Arës, shkruan BBC në një artikull kushtuar festivalit europian të këngës, që do të...

“Shaj” do të vijë ndryshe, Arilena Ara po punon me fitues...

Arilena Ara, fituesja e Festivalit te Kenges ka nisur tashmë përgatitjet për t’u përfaqësuar në Eurovizion me këngën “Shaj”. Më herët ajo zbuloi se...

FOTO/Pas fitores në festival, ja çfarë po ndodh me Arilena Arën

Pas shumë polemikave dhe debateve mbi festivalin, dhe Arilena Ara duket se ka patur nevoje për t'u larguar nga vendi ynë. Arilena e ka lënë...

VIDEO/Një reagim ndryshe i Arilenës, moderatorja i bën një komentin e...

Dy kengetaret me te komentuara te momentit janë padyshim, Arilena Ara dh Elvana Gjata, pas renditjes ne festivalin e Këngës, ku Elvana nuk arriti...

FOTO/”Të keqen e jurisë”, Disa prej VIP-ave shqiptarë reagojnë ashpër pas...

Ka patur dhe nga ata të cilët nuk kanë rene dakord me vendimin e jurisë për të zgjedhur Arilenën si kengetaren qe do te...

Arilena Ara tregon për herë të parë se në ç’gjuhë do...

Kënga “Shaj” kënduar nga Arilena Ara do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong. Edhe pse eshte heret ende për ta siguruar, Arilena Ara kur e...