Pranga kosovarit në Portin e Durrësit, policia i zbulon disa dokumenta të dyshimta

Ndaje

Një 25-vjeçar nga Kosova është arrestuar në Portin e Durrësit pas tentativave per te kaluar kufirin me dokumente bullgare, të dyshuara si të falsifikuara. I arrestuar është shtetasi me iniciale A.S.

Ndërkohë specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për parandalimin e ngjarjeve kriminale arrestuan në flagrancë shtetasin Xh. Sh., 53 vjeç, banues në Rrashbull, Durrës.

Arrestimi i tij u bë pasi ka kanosur me një dorezë përforcuese grushti metalike, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale, shtetasin A. D.

Po  në Durrës, policia arrestoi shtetasin E. Ç., 32 vjeç, pasi duke drejtuar mjetin tip Volksëagen, është përplasur me mjetin tip Audi duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje