Alketa Vejsiu paralajmëron me një tjetër reagim: Së shpejti të gjitha prapaskenat e festivalit

Ndaje

Alketa vijon te jetë në qendër të vëmendjes, jo vetem per shkak te prezantimit te festivalit, por sepse  e ka shprehur hapur mendimin e saj duke treguar se nuk ka qenë aspak dakort me pikët e ulëta që juria shqiptare i dha Elvana Gjatës.

Ditën e sotme moderatorja ka bërë edhe një njoftim ku shkruan se së shpejti do publikojë gjithçka ka ndodhur në prapaskenat e festivalit në kanalin e saj në Youtube.

“Jam produkt i skuadres sime qe kujdeset me aq shume dashuri! Se shpejti ne Kanalin Tim ne You Tube Alketa Vejsiu Official Docu Fest! Gjithcka ka ndodhur ne prapaskenat e ketij Festivali!”, shkruan Alketa.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje