“Vëllezërve që iu bë atentati lidhje me kreun e PS në Tepelenë”, Berisha publikon mesazhin: Konflikti për pazare droge

Ndaje

Një denoncim ka mbërritur në faqen e ish-kryeministrit Berisha, ku jepen informacione për ngjarjen e rende në Tepelenë, me vdekjen e njerit prej vellezerve dhe plagosjen e tjetrit.

Në mesazhin e qytetarit dixhital, duke marrë shkas nga ngjarja në Tepelenë, tregon se droga dhe bixhozi në këtë qytet janë sheshit.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, qytetari i shkruan Berishës se dy vëllezërit e përfshirë në ngjarje, Arturi, (viktima) dhe Artan Bresha, janë djemtë e tezes së kryetarit të PS së Tepelenës Dino Selimi, duke shtuar se konflikti ka qenë për drogë.

Postimi i Berishës:

Droga dhe Bixhozi ne Tepelene jane sheshit!Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr ti,me falni per shqetesimin ne kete ore te vone por jam i detyruar tju ve ne dijeni:

ne Tepelene gjat nje atentati te bere ndaj dy vellezerve Bresho djemt e tezes se kryetarit te partis Rilindase Dino Selimi si pasojë e plagëve te mara njeri prej vellezerve Bresho nuk i ka mundur ti mbijetoj plagve te mara,konfliktie eshte vetem per droge ,qeveria thot drog ska po droga ne Tepelen dhe bixhozi jane rrugve te qytetit.

///DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje