Publikohen datat e festivalit të RTSH, të gjithë pjesëmarrësit në një video

Ndaje

Teksa kemi hyrë tashmë në muajin dhjetor nuk na ndajnë edhe ditë nga festivali i Këngës në RTSH. Ky është edhe edicioni i 58-të i cili do të mbahet në datat 19, 20 dhe 22 dhjetor.

Ky festival u perfol kaq shume muajve qe lame pas dhe jemi në pritje të cilesise se tij, duke qene se drejtimin e kanë marrë Alketa dhe  Vera.

Ndërkohë sëfundmi RTSH, ka publikuar edhe një video ku tregon të gjithë këngëtarët pjesëmarrës nga Olta Boka tek Elvana Gjata.

“Tradita e fundvitit edhe këtë dhjetor në festën më të madhe të muzikës 🎼🎹 Shënoni datat: 19, 20 dhe 22 dhjetor! nNjë kast i jashtëzakonshëm – në një edicion spektakolar”,shkruan krahas videos RTSH.

https://www.instagram.com/p/B5sMNAFgTzm/?utm_source=ig_embed

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje