FOTO/Largimi në mes të sezonit nga Top Channel, Renato Mekolli reagon për herë të parë

Ndaje

Shef Renato Mekolli ka reaguar për here te parë ne rrjetet sociale, pasi nga Top Channel doli lajmi se ai u largua në mes të emisionit të gatimit.

“Disa mbase do gëzohen, disa do mërziten! Vazhdimit nuk i dihet… Fund”, shkruan ai ne nje postim ne InstaStory.

Nuk dihet ende nëse ky largim është përfundimtar apo ai do të rikthehet sërish… kjo mbetet për t’u parë.

Ka patur dhe disa shkrime nga media të tjerë të cilat shkruajne se kjo eshte thjesht një lojë për të tërhequr audience tek emisioni pas tërmetit, duke shtuar se Top Channel nuk bën asnjëherë lajme për largimin e protagonistëve të saj.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje