Tag: renato mekolli

FOTO/Largimi në mes të sezonit nga Top Channel, Renato Mekolli...

Shef Renato Mekolli ka reaguar për here te parë ne rrjetet sociale, pasi nga Top Channel doli lajmi se ai u largua në mes...

Largohet papritmas nga Top Channel Renato Mekolli,zbulohet shefi i ri nga...

Krizë tjetër në ekranin e Top-Channel. Nuk dihen arsyet por Renato Mekolli është larguar nga ‘Hell’s Kitchen Albania 2’ dhe kjo gjë tashmë është...

Renato Mekolli thumba për librin e ri të Arbanës: Kush e...

Llibri i Arbana Osmanit ka qënë një ndër librat qe beri buje kete edicion të panarit, i titulluar vetëmn "Receta për 5 minuta". Por...

VIDEO/”Sa centimetra i doni salçiçet”, konkurrentët ia plasin të qeshurës pas...

Kjo puntatë tek "Hell's Kitchen" është shoqëruar me shumë të qeshura, vetëm nga një pyetje e Renato Mekollit. Ishte fjala për gjatësinë e salçiçeve, që...

FOTO/”Një brune e një bjonde”, Shef Renato prezanton vajzën tjetër që...

Shtatori riktheu dhe programet me te ndjekura televizive, ndërsa disa të tjera janë ende drejt startimit duke shenuar fillimin e sezonit të ri. Ekranit do...

VIDEO/U përfol për një projekt televiziv, Renato Mekolli sqaron njëherë e...

U përfol se programi jashtëzakonisht i suksesshëm televiziv, “Hell’s Kitchen” mund të zhvendosej në një ekran tjetër, ndërsa shumë aluduan se shef Renato do...

“Befason” Shef Renato, tregon sa pjata ka thyer në emision, dhe...

Hell’s Kitchen mbylli mbrëmë me sukses sezonin e tij të parë. Programi i i cili arriti të tejkalonte dhe pritshmëritë e vetë Renato Mekollit,...

Përfundon ”Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli ka gati emisionin tjetër

‘Hell’s Kitchen’ është një nga programet më të komentuara këtë sezon televiziv dhe në përfundim të këtij emisioni, shef Renato Mekolli, me anë të...

FOTO/ Renato Mekolli i vë duart në fyt reperit shqiptar që...

Shef Renato gjithandej po etiketohet në Instagram si “gangsteri” më i madh në vend. Të shumtë janë personazhet publikë që kanë postuar fotot apo...

VIDEO/Renato Mekolli flet për dy klientët e veçantë të tij, ja...

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka treguar për publikun disa nga gjërat që ai zbulon teksa gatuan në restorantin e tij. I ftuar  në rubrikën...