“Kjo është energjia pozitive”, Manjani: Mediat le të transmetojnë Kryeministrin kur iu bërtet qenve

Ndaje

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama bërë ndaj mediave pas situatave me termetin.

Teksa Rama i paralajmëroi dhe njeherë mediat duke iu kujtuar se do te pesonin atë që se prisnin, Manjani ndërkohë me ironi shprehet se ka te drejte.

Plotësisht dakort jam! Mediat nuk kanë asnjë arësye të transmetojnë shumë debatesh me “energji negative”.

Mjafton të transmetojnë pamjet e Kryeministrit që ju bërtet qenve, apo sqarimet arrogante që u bën njerëzve të mbetur në rrugë…

Kjo është energji pozitive. Nuk ka debat në studio që e zëvendëson.Ka shumë të drejtë në insistimin e Tij. Meqë ra fjala, repsekt për gjykatën që la të lirë të arrestuarën Politike,-shkruan Manjani.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje