Tag: manjani

Ish-ministri ironizon Ramën: Ore ky është firmë ndërtimi apo Kryeministër, se...

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama, i cili prej ditesh eshte shprehur se do te marre forcë punetore nga jashte...

Ish-ministri reagon pas përplasjeve presidencë-mazhorancë: Tre rrethanat e vetme kur shpërndahet...

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka sqaruar në rrjetet sociale arsyet dhe rrethanat e vetme në të cilat mund të shpërndahet Kuvendi, një...

“2/3 e fondeve na qenkan kredi”, Ish-ministri: Qeveri deri tani thjesht...

Duke publikuar nje shkrim te thelluar te Exit.al, ish-ministri Ylli Manjani i bashkohet kritikeve te cilet analizojne pertej euforise, ku shumica e fondeve te...

“Rritet 12-herë mbjellja e kanabisit”, Ish-ministri: Hidhni në gjyq edhe RAI...

Për Ylli Manjanin, lajmi se është 12- fishuar kultivimi i hashashit nuk perben çudi. Pas reportazhit RAI 3, Manjani shkruan në rrjetet sociale se...

Ish-ministri flet hapur: Nuk di ndonjë rast që BE e SHBA...

Ish-ministri Ylli Manjani, si nje njohes i fushes së drejtësisë, ka reaguar së fundmi ne rrjetet sociale, duke kritikuar emerimet ne institucionet e reja...

“Denegjerim as një vit se mbajtën dot pushtetin”, Ironia e ish-ministrit:...

Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar  situatën me kryetarin e Bashkisë, Lefter Alla i cili denoncohet se eshte personi i cili pi...

Ish-ministri i shqetësuar: Vrasjet, siguria publike tepër e dobët, mirëpo Qeverisë...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani me të drejtë e ka parë me shqetësim gjithë sagën vrasjeve që kanë ndodhur gjatë këtij muaji, një 2020...

Dita e Republikës, ish-ministri ironizon: Shpresoj që familja mbretërore të ketë...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një reagimi në ‘Facebook’ ironizoi se pavarësisht faktit që sot është dita e Republikës, deri më tani nuk...

“Kush mendon se mbledh një thes votash e ka gabim”, Ish-ministri:...

Ish-ministri Ylli Manjani përmend dhe njehere zgjidhjen e vetme qe situata politike mund të marrë. Manjani shprehet se cilido, individ apo parti, që mendon...

Çfarë ndodhi në 2019, ish-ministri rendit ngjarjet: Përmendjani se çka bërë...

Janë 18 ngjarje, që ish-ministri Ylli Manjani i ka përzgjedhur për të treguar atë se çfarë ndodhi në 2019. Manjani nder te tjera shkruan se...