FOTO/Arrestimi i “Zogut” irriton biznesmenin gay: O hale! Na more fytyrën

Ndaje

Biznesmeni gay, Elton Ilirjan ka qënë ai që është acaruar më shumë nga arrestimi i Hermes Nikajt, “Zogu i Tiranës” pas akuzave për prostitucion.

Me disa postime në Instagram, ndërsa i drejtohet si “Zogu i Hales”- Ilirjani shkruan se “‘Zogu’ i ka marrë fytyrën”. Në një tjetër postim ai shkruan: ‘Zogu’ i Tiranës është i Tiranës dhe Shqipërisë jo i LGBT dhe Kauzës! ‘Zogu’ na doli skifter.

Nikaj u arrestua në ambientet e një hoteli në autostradën “Tiranë-Durrës“ në kuadër të operacionit të koduar “Your Turn”, ndërsa akuzohet për shfrytëzimi prostitucioni dhe prostitucion.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje