Tag: arrestimi

EMRAT/Pengmarrja e Jak Prengës, policia arreston 3 anëtarë të familjes Hajri...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona si të dyshuar për pengmarrjen e Jak Prengës pak ditë më parë në zonën e...

Pranga 60-vjeçarit në Lezhë, akuzohet për marrëdhënie seksuale me të mitur...

Një ngjarje e rende ka ndodhur në Lezhë, ku një person mendohet se ka abuzuar me një te mitur me aftesi te kufizuar. Sipas policisë,...

FOTO/Pak kohë më parë u lirua nga burgu, vëllai i lë...

Alketa Vejsiu do të jetë pjesë e prezantuesve të festivalit italian Sanremo 2020. Ndërsa ka ndarë lajmin e gëzuar me ndjekësit e saj në...

A e vizitojnë mikeshat VIP në burg/Hermes Nikaj: Më ka bërë...

Jane publikuar te tjera reagime të "Zogut të Tiranës", emri i te cilit eshte Hermes Nikaj, pas arrestimit te tij dhe qendrimit ne burg...

DOSJA E PLOTE/Zbardhen përgjimet, kush i “fundosi” policët e zyrtarët, merrnin...

Jane zbardhur detaje nga dosja e Prokurorisë së Durrësit dhe SHÇBA për arrestimin e 18 zyrtarëve të policisë dhe pushtetit vendor, në qytetin bregdetar,...

FOTO/Momenti i arrestimit të autorit të krimit në Paskuqan, si nisi...

Është arrestuar i kërkuari Erdet Çapoku pas vrasjes makabre të kunatës së tij, Enkeleda Çapoku në Paskuqan, moment i cili eshte kapur dhe ne...

DETAJE/Fundviti me kontrolle të rrepta, arrestohen 2 efektivë në Korçë, pezullohen...

Policia  ka dhënë sot detajet e një operacioni të finalizuar, ku gjashtë efektivë policie janë përfshië në veprimtari të kundraligjshme. SHÇBA arrestoi dy efektive...

EMRI/Vdekja e Rexhina Debrovës gjatë lindjes, kërkohet arrestimi i mjekut nga...

Vdekja e 25-vjeçares, Rexhina Debrova në muajin prill 2019, gjatë operacionit për lindjen e fëmijës, ka sjellë nxjerrjen e një urdhri për arrestimin e...

VIDEO/Dalin pamjet e aksionit të RENEA-s, si u arrestua vrasësi i...

Policia e Shtetit ka dhënë detajet zyrtare lidhur me operacionin policor të koduar “Subashi”, për kapjen e 31-vjeçarit Enrik Lluka, i shpallur në kërkim...

EMRI/Arrestohet vëllai i deputetes shqiptare, i përfshirë në disa veprime kriminale

Eldin Dergjini, vëllai i deputetes së futur në Kuvend pas djegies së mandateve nga opozita, Amra Barova, është arrestuar në Graçanicë për një sulm...