I ndaluari tenton të arratiset nga Policia e Tiranës, e kap polici privat

Ndaje

Një skandal ka përfshirë sot Drejtorinë e Policisë Tiranë, ku një i shoqëruar ka arritur të arratiset nga ambientet e saj përpara syve të dhjetra efektivëve.

Personi ka tentuar të arratiset duke marrë rrugën “Myslym Shyri” dhe policët i janë vënë prapa, duke e arrestuar vetëm 10 metra larg institucionit.

Ndonëse policët i janë vënë prapa, ndalimi i tij është bërë nga një polic privat i një pike këmbimi valutor.

Mësohet se ky shtetas ishte shoqëruar nga policia për akuzën “dhunë në familje”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje