Sherr mes të rinjve në Vlorë, një vajzë 18-vjeçare humb ndjenjat

Ndaje

Një ngjarje e rende raportohet se ka ndodhur në Vlorë. Mësohet se disa të rinj kanë dhunuar barbarisht një të ri në zonën pranë pallatit të kulturës.

Sipas mediave, sherri mes të rinjve ka ndodhur për një vajzë. Bw shkruan se nga sherri i adoleshentëve 18-vjeçarja *e cila dyshohet se eshte molla e sherrit,  ka humbur ndjenjat dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ende nuk ka informacione nga policia në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje