FOTO/Rival me “Dy Gisht Mjaltë”, Elvana Gjata uron Bes Kallakun për filmin e ri, zbulon një detaj për aktorin

0Shares
0

Elvana Gjata ka qënë protagoniste në filmin e Ermal Mamaqit “Dy Gisht Mjaltë”, i cili rezultoi i sukseshem dhe tashmë ka shkuar pertej oqeanit dhe do të transmetohet në New York ne kinemate atje. Ky informacion u be publik vetem dje nga Ermali ne rrjetet sociale.

https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official/photos/a.146545505370990/3834123383279832/?type=3&theater

Mirëpo, filmi që eshte konsideruar si rival, ai i Bes Kallakut, “fALCO”, nuk e ka bere Elvanen te ndjehet aspak e konkurruar.  Ashtu si miqtë dhe koleget e aktorit e kanë uruar, dhe Elvana u eshte bashkuar.

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata e cila e ka uruar Besin me anë të një postimi në Instastory.

 “Suksese o shoku i kursit në filmin tënd të parë. Bekime”, ka shkruar Elvana, duke na treguar kështu se studimet në Akademinë e Arteve ajo dhe Besi i kanë përfunduar bashkë, gjë të cilën nuk e dinim më parë.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje