Tag: elvana

FOTO/Zbulohen pikët e plota të jurisë, ndërkombëtarët votuan Elvanën, shqiptarët jo

Festivali i Kenges vijon ende të jetë çështje diskutimi, kjo pasi ishte thene prej kohesh se fituesja do te ishte Elvana Gjata, por trofeun...

FOTO/Rival me “Dy Gisht Mjaltë”, Elvana Gjata uron Bes Kallakun...

Elvana Gjata ka qënë protagoniste në filmin e Ermal Mamaqit "Dy Gisht Mjaltë", i cili rezultoi i sukseshem dhe tashmë ka shkuar pertej oqeanit...

FOTO/Ndjekësit ngacmojnë Elvana Gjatën: Kaq vite në treg dhe mbete sërish...

Elvana Gjata së bashku me aktorin Ermal Mamaqi, herën e fundit u panë jashtë vendit, ku po promovojnë filmin ‘Dy gisht mjaltë’. Ata kanë qenë...

FOTO/ Elvana e fshin Florin dhe nga komentet

"Forever is over", bashkëpunimi i Elavan Gjatës me producetin ndërkombëtar nuk është mirëpritur mirë tek të gjithë. Janë disa nga fansat e dyshes së dikurshme...

Fansat masakrojnë Elvanën në komente: Mëso anglishten njëherë

Këngëtarja e famshme Elvana Gjata prej kohësh kishte deklaruar se do të sillte një bashkëpunim të ri ndërkombëtar me David Guetta dhe producentin e...