Plane për në fundjavë? Mot me shira dhe me shtrëngata në disa vende

Ndaje

Fundjava duket se do të mbyllet me shi. Reshjet do të shoqërohen me shtrëngata në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër në pjesën e dytë të ditës së nesërme.

Sipas IGJEUM, Sot pasdite (e premte,8 nëntor) dhe nesër (e shtunë,9 nëntor) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet por lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Kukës, Vlorë dhe Gjirokastër.

Sa i takon temperaturave për ditën e nesërme, temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

-në bregdet: 13 / 20 °C

-në vendet e ulëta: 12 / 20 °C

-në vendet malore: 7 / 14 °C

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje