FOTO/Nuk ndalen aksionet e IKMT-së, nis java e tretë e shembjeve buzë detit

Ndaje

IKMT-ja vazhdon edhe sot, prishjen e ndërtimeve të bëra buzë detit në Vlorë.  Vetë IKMT-ja ka njoftuar për aksionin e radhës në rrjetet sociale.

Java e trete ne Vlore. Jane prishur deri tani dhjete objekte pa leje pergjate bregut te detit, ku do te vijoje ndertimi i shetitores”,-thuhet në njoftimin e tyre.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje