DOKUMENTI/Punonjësja denoncon te Berisha: Vëllai i deputetit socialist nuk paguan ujin

Ndaje

Vëllai i deputetit socialist Ismet Beqiri, është debitor me një shumë të konsiderushme. Ky informacion vjen nga një dokument i publikuar në profilin  e ish-kryeministrit Berisha.

Dokumentin e ka publikuar ish kryeministri Sali Berisha pas mesazhit të marrë nga një punonjëse e Ujësjellësit të qytetit, e cila i shkruan si më poshtë:

MESAZHI I BERISHES

Nomenklatura e krimit nuk paguan per uijn!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar z. Berisha jam nje punonjese ne drejtorin e Ujsjelles ne bashkin mallakaster me erdhjen e admin.te rilindjes filluam te shperndanim njoftimet per debitoret me afat 5 ditor edhe pse kan kaluar dita e afatit z. Eqerem beqiri vellaj i deputetit Ismet Beqiri i cili esht debitor prej nje shume te konsiderushme nuk eshte paraqitur per shlyerje te debis kur ne te njejten koh qytetaret nen presjon te cilet jan pa buk ne shtepi jan paraqitur dhe kan shlyer detyrimet njekohsisht presjon ushtrohet dhe ndaj punonjesve si mbeshtetes te z.Agron Kapllanaj PD. Me resp Ballsh.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje