Tag: Deputeti

FOTO/Pasi bëri bujë me humbjen në peshë, ish-deputeti i nënshtrohet me...

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj ka pasur një komplikacion me shëndetin e tij, dhe i është dashur që të ketë një ndërhyrje tjeter kirurgjikale. Ka...

Infektohet me Covid deputeti i Partisë Socialiste

Deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Burime për “Abc News” bëjnë me dije se deputeti socialist Florenc Spaho, është...

“Dëgjo këtu ti pederast m*ti!” Telefonata e Ballës habit Rudina Hajdarin...

Mbledhja e Komisioni për Integrimin Europian ka prodhuar ditën e djeshme një incident të pazakontë dhe banal. Në momentin që Kryetarja e Komisionit, Rudina Hajdari,...

“Isha në gjendje shumë kritike”, Rikthehet në Kuvend deputeti që fitoi...

Deputeti Enver Roshi ka folur për herë të parë në Kuvend pasi fitoi betejën me koronavirusin. Në fjalën e mbajtur, Roshi shprehu mirënjohjen për...

FOTO/Ky është deputeti shqiptar që shoqëron këngëtaren Tayna në Amerikë

Tayna është një repere e njohur shqiptare që brenda një kohe shumë të shkurtër arriti të futet fuqishëm në tregun muzikor. Këto ditë ajo është...

Deputeti socialist shërohet nga infeksioni i COVID-19, vëllai i publikon rezultatin...

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga infeksioni i koronavirusit. Kete lajm e ka bërë të ditur vëllai i tij, moderatori, Turjan...

Balla zbulon gjendjen e njërit prej deputetëve të infektuar me COVID-19

Kryetari i Grupit i PS Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit u shpreh se deputeti Roshi po kalon një gjendje të rëndë shëndetësore. “Zoti Enver...

Dje në seancë për shkarkimin e Metës, del pozitiv me koronavirus...

Deputeti i opozites parlamentare Ralf Gjoni ka njoftuar se eshte i prekur nga koronavirusi. Me postim ne faqen e tij ne Facbeook, ai shkruan...

Shmanget interpelanca/Spiropali ironizon Kostaq Papën: Diplomacia nuk ngjan me gratë që...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, i është përgjigjur interpelancës së kërkuar nga deputeti Kostaq Papa për shqiptarët në rajon. Deputeti Kostaq...

FOTO-LAJM/“E dua Allahun”, maska e deputetit tërheq vëmendjen në Kuvend

Dizajnimi dhe personalizimi i maskave është kthyer në një trend të momentit. Kësaj prirje nuk i ka shpëtuar as deputeti Halit Valteri që ka...