Ndërroi jetë sapo doli nga shtëpia, policia jep detaje mbi vdekjen e oficerit në Sarandë

Ndaje

Një punonjës i policisë së Sarandës ka humbur jetën mëngjesin e sotëm. Sipas burimeve  mësohet se Zenel Zeneli, 50 vjeç, oficer i policisë me shërbim në sallën operative në Komisariatin e Policisë në Sarandë ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta.

Ai është gjetur i pajetë në hyrjen e jashtme të pallatit ku banonte. Paprakisht dyshohet se 50-vjeçari ka pësuar atak kardiak, pasi nuk janë konstatuar shenja dhune.

Policia ka shkuar sakaq në vendin e ngjarjes dhe trupi është dërguar në morg për t’iu nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje