Tag: polici

SPAK dhe SHÇBA në aksion, arrestojnë një punonjës policie në Kavajë

SPAK dhe SHÇBA kanë arrestuar një punonjës policie në Komisariatin e Kavajës. Arrestimi i tij është bërë pas finalizimit të operacionit koduar  “Golemi”, në...

Rasti i parë në Lezhë pas disa muajsh qetësi, infektohet me...

Koronavirusi është rikthyer sërish në Lezhë dhe pse pas dy muajsh qetesi. Para rreth një jave dolën pozitiv me COVID-19 një grua se bashku...

Përdhunimi i vajzës/Pas arrestimit, Ardi Veliu përjashton shefin e Policisë

Përjashtohet nga radhët e Policisë së Shtetit shefi i Stacionit Policor Fushë Arrëz, Izmir Duraku, për të cilin bëri denoncim vajza e rritur në...

Rikthehen rastet në radhët e policisë, pozitiv me COVID-19 efektivi i...

Një efektiv i togës së shoqërimit në Gjykatën e Tiranës ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Të dielën ai së bashku me nënën dhe vajzën...

Gazetari zbulon detaje për policin që ngacmoi vajzën në rrugë: Ka...

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar zhvillimet e ditëve të fundit me policinë e shtetit, ku jo me pak se disa dite nje polic, terhoqi...

PAMJE TE RENDA/Makina e hedh në ajër efektivin e policisë në...

Këto janë pamjet e frikshme të aksidentit të ditës së sotme në Vorë, ku makina e drejtuar nga një 20-vjeçar përplasi një polic rrugor. Sikurse...

Zbulohet identiteti i policit të përfshirë në skandal, policia e shtetit...

Pas publikimit të një videoje në rrjetet sociale, ku shfaqet një punonjës policie që ka shkelur rëndë Kodin e Etikës  duke cenuar imazhin e...

VIDEO/Skandali i ngacmimit nga polici, Ish-deputeti: Llesh Ministri, si faj i...

Jane disa pamje te renda te cilat qarkullojne ne rrjetet sociale lidhur me nje polic i cili gjate kohes se sherbimit ngacmon dhe prek...

Pamje skandaloze të policisë, ndalon vajzën në mes të rrugës dhe...

Një video-skandal po qarkullon në rrjetet sociale gjatë orëve të fundit, në të cilin janë përfshirë forcat e policisë së shtetit. Mediat kane siguruar disa...

VIDEO/Zbulohen autorët e grabitjes së familjes në Tiranë, momentet e arrestimit...

Jane arrestuar 3 autorët e grabitjes së banesës në fshatin Zall Herr. Të arretsuarit janë,  J. A., 29 vjeç (organizatori i vjedhjes, i cili...