VIDEO/Reagimi i Eni Çobanit kur i humbi durimi në emision: Të zihesh për një burrë… po s’ia vlen moj zonja

Ndaje

Emisioni “Shihemi në Gjyq” trajtoi një rast shumë specifik, i cili ka marrë vëmendjen e rrjetit, kjo për shkak të reagimit të grave, të cilat zihen në fund të fundit për një burrë.

Ajo çka vlen për tu theksuar është dhe reagimi i Eni Cobanit, e cila ka ndërhyrë mes sherrit të grave për t’i kërkuar të qetësohen, përmes fjalësh që janë sadopak të vërteta.

Ja biseda:

Eni Çobani: Erdhëm në fund të seancës së ndërmjetësimit dhe situata është shumë e tensionuar. Ju kam dëgjuar shumë, paskam qenë shumë e duruar. Po të zihesh për një burrë… po s’ia vlen moj zonjë. Nuk zihet njeriu për një burrë, po ç’e do atë burrë moj aman. Nuk duhet ai burrë moj. O Sonila po s’ke ç’e do atë burrë moj.

Sonila, bashkëjetuesja: Nuk dua asgjë, dua vetëm atësinë. S’dua as pasuri asgjë, mund të firmos për këtë, dua vetëm atësinë. Se këta gjithë punën e kanë tek pasuria.

Denisa, vajza e Gëzimit: Po unë kam vite që kam luftuar dhe të ma marrësh ti djersën time. Se kaq vite e ke marrë ti.

Sonila, bashkëjetuesja: Zonja Eni mua fajin nuk ma kanë këta, por ai. Unë s’kam çfarë të bëj se më ka keq shpirti im. Fajin ma ka ai mua.

https://www.facebook.com/AnabelWorld/videos/402289533812393/?t=1

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje