Tag: shihemi ne gjyq

Historia e trishtë/ I vdes bashkëshortja 8-muajshe shtatzënë në aksident, djali...

Aksidenti i rëndë që ka ndodhur në 21 Gusht të vitit të kaluar në aksin Levan-Fier ka përfshirë 3 automjete. Si pasojë ka mbetur...

Dy miqtë goditen LIVE në studio: Dalim jashtë, rrihemi, vritemi, s’e...

Në seancën e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq”, përballë njëri-tjetrit janë dy miq të mirë të dikurshëm, por që sot përballen me një konflikt...

“Jazëk të qoftë ty”/ Dy motrat përplasen ashpër LIVE për pronat

Valentina dhe Drita, dy motra nga Vlora, ishin sot në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan. Sherri për pronat...

VIDEO/Reagimi i Eni Çobanit kur i humbi durimi në emision: Të...

Emisioni "Shihemi në Gjyq" trajtoi një rast shumë specifik, i cili ka marrë vëmendjen e rrjetit, kjo për shkak të reagimit të grave, të...

“Burri jot vinte tek unë sepse e peshoja, ti vishje çizmet...

Vetëm një javë më parë në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E diela shqiptare” në Tv Klan një nënë u përball me vajzën...

Sherr mes vëllezërve tek Eni Çobani: Laj gojën kur përmend gruan...

Qemal dhe Afrim Bushi janë paraqitur këtë të diel në “Shihemi në Gjyq” tek “E Diela Shqiptare” për shkak të një konflikti të ashpër...

“Prisja të flinte gruaja që të hyja në shtëpi, plasi sherr...

Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” tek “E Diela Shqiptare” ishte Albi Zeko, i cili kishte sjellë babanë e tij Flamur Zeko,...

“Ti zotëri ke shitur tokën” babai përplaset me të birin: Ik...

Këtë të dielë në seancën e ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në gjyq”, ishte një rast i veçantë. Graniti ka sjellë përballë tij të atin, Azbiun,...

“Nuk e dua më jetën, do bëj vetëgjyqësi”, çifti përplasen live...

Fetiu dhe Luljeta janë bashkëshortë prej vitesh, por një kredi e marrë nga bashkëshorti pa pëlqimin e Luljetës, është bërë shkas për konflikte të...

Çifti shkodran përplaset për pronat, gruaja: Ja more tokat fëmijëve të...

Pronat duket se vijojnë të jenë burim konflikti në shumë familje shqiptare. Këtë të diel, në rubrikën “Shihemi në gjyq” ishin bashkëshortët nga Shkodra,...