Tag: shihemi ne gjyq

“Na 500 mijë lekë dhe hiq fëmijën”/ Historia e vajzës shqiptare,...

E braktisur nga babai i fëmijës, familja dhe motra e saj, Julida po përjeton historinë më të vështirë të jetës së saj. Sot në “Rubrikën...

“Ti ishe shefja e prostitucionit”/ Plas sherri mes ish-bashkëshortëve në seancën...

Burbuqe Tërbishta, nënë e 5 fëmijëve, ka kryer 11 muaj burg për akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit. Pavarësisht kësaj, ajo e mohon me forcë këtë...

Sherr për një valle, djali shkon prapa hekurave, prindërit “ndahen”

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në gjyq” në “E diela Shqiptare” në Tv Klan të pranishëm ishin një çift bashkëshortësh, Lutfija dhe Halili. Ata kanë...

I biri e akuzon për vjedhje, babai: “Më varni e të...

Në këtë seancë të rubrikës “Shihemi në Gjyq”, në “E Diela Shqiptare” u trajtua rasti i një babai nga qyteti i Fierit dhe konfliktit...

Pas përplasjes për pronën, dy motrat shqiptare zihen live për burrë

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në gjyq” ishin të pranishme dy motrat, zonja Mrie dhe zonja Vera. Ato kanë ardhur për një borxh që Vera...

“Për mua vdis, të marrtë mortja!” Shqiptari del nga burgu për...

Në rubrikën “Shihemi në gjyq” ishte Besim Masha për tu ballafaquar me djalin e tij, Muratin, i cili ka ardhur në studio nga burgu...

“Ik moj qene!”/ Vjehrri përzë nga shtepia nusen, por edhe nëna...

Laureta është një nënë e re nga Pogradeci, e cila ka dy fëmijë me bashkëshortin e saj Armandon. Martesa e tyre nuk ka funksionuar kurrë...

I merr lekët kushëririt: Më ke shkatërruar, më ndave nga familja!

Rasti i kësaj të diele te “Shihemi në gjyq” mund të konsiderohet si “rast i nxehtë” për vetë faktin që konflikti gjendet në një...

Përplasen vellezerit:”Me kthe lekët sepse do më ndash nga gruaja”

Një borxh është bërë shkak që dy vëllezër të përballen me njëri-tjetrin në seancën e ndërmjetësimit, në rubrikën “Shihemi në Gjyq”.  Nuriu ka qenë ai...

DRAMA/Motra është me kancer por vëllai i mori shtëpinë deri sa...

Valentina Stefani nga Borshi ka sjellë në rubrikën “Shihemi në gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare”  vëllain e saj, Arqilenë, pasi ky i fundit i...