Tag: shihemi ne gjyq

Telefonuesi i sulet Gjebrese në emision, ‘ik mos më çaj by…’

Kësaj here Ardit Gjebersë i ka ikur situata nga duart në pjesën më të vështirë dhe të palumtur të emisionit të tij “shihemi në...

HISTORIA/Tronditëse, kur babi akuzohet nga e bija për mashtrim

Ramizi dhe Erida, babë e bijë vijnë nga Durrësi për t’u bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare”. Erida ka...

DEBATI I PLOTË/Gruaja nga Tepelena lë burrin në emision live

Dy bashkëshortët Liliana dhe Namiku nga Tepelena kanë ardhur në rubrikën “Shihemi në gjyq” në “E diela Shqiptare”. Një konflikt mes bashkëshortëve ka bërë...

Bëri sakrificën më të madhe për prindërit por tani i vëllai...

Alkena jeton në Gjermani dhe ka marrë vesh që babai i saj do të shesë shtëpinë që e ka blerë ajo vetë, pa kontaktuar...

HISTORIA/ Tradhëti dhe pas 22 vitesh divorc: Ishe infermiere, nuk ishe...

Megjithëse kanë kaluar pothuajse 22 vite nga koha kur janë divorcuar, si Fiqiretja edhe Kamberi vazhdojnë të akuzojnë njëri-tjetrin për tradhti që në kohën...

Rrëfehet Eni Çobani: Pse u largova nga “Shihemi në gjyq” dhe...

Teksa ditët e fundit portalet po ‘ziejnë’ nga lajmi se Eni Çobani do të largohet nga “Shihemi në gjyq” dhe do të nisë rrugëtimin...