Telefonuesi i sulet Gjebrese në emision, ‘ik mos më çaj by…’

Ndaje

Kësaj here Ardit Gjebersë i ka ikur situata nga duart në pjesën më të vështirë dhe të palumtur të emisionit të tij “shihemi në gjyq”.

Në një lidhje telefonike që shtetasi Ferdinand bëri me avokaten Eni Çobani, për një problem për çështje parash, ka ndërhyrë edhe moderatori Gjebrea.

Telefonuesi nuk ka duruar dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj Arditit. Ai fillimisht i thotë: “Mos fol, nuk ke punë ti”. Pastaj ai i drejtohet Gjebreas me fjalët: Mos më mbëj dërr, dërr, mos më çaj by*ën”.

Image may contain: 1 person, standing and indoor

Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting, table and indoor

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje