GREQI/ Arratisen nga burgu i Kasandras dy shqiptarë

Ndaje

Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu grek i Kasandrës.
Sipas mbulimit të mediave greke, njëri prej të arratisurve, i cili po shlyente dënimin me 10 vjet burg, kishte marrë autorizim për të dalë për pak ditë nga institucioni i vuajtjes së dënimit, ku nuk u kthye më.

Ndërsa, shqiptari tjetër nuk u paraqit në apelin e përditshëm.
Policia greke ka nisur nje operacion të gjerë për kapjen dhe burgosjen e shqiptarëve të arratisur.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje