“Dorëheqja e Ramush Haradindaj, një leksion demokracie”

Ndaje

Ka patur shumë nga ata që e kanë mbështetur dhe perkrahur Ramush  Haradinajn, ndërsa dorëheqjen e tij e kanë konsideruar gjest burrërie.

Në një postim së fundmi, dhe kreu i FRPD,  Belind Këlliçi, ka reaguar duke shkruar se gjesti i tij ishte një leksion demokracie.

Doreheqja e Ramush Haradinajt eshte nje leksion demokracie. Ne lufte familja Haradinaj nuk kurseu asgje per lirine e Kosoves, e sot ne paqe serish e para vjen Kosova per te.

Komandant Ramushi do te mbroje serish nderin e luftetareve te UCK-se, do ti faktoje botes luften e saj te drejte dhe do deshmoje se Kosova, amaneti i qindra te reneve per liri, do te mbrohet, ruhet e forcohet”, shkruan Këlliçi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje