Berisha publikon mesazhin e qytetarit: Na ulën në tokë me pistoletë në kokë, janë dhe pamjet filmike…

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha sot ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili tregon tmerrin që ka përjetuar pasi  i kanë vjedhur makinën në kryqëzimin e Shëngjinit.

Sipas denoncimit, thuhet se grabitësit nën kërcënimin e pistoletave kanë vjedhur automjetin pranë një pike karburanti.

Denoncimi i plotë:

Sali Berisha: Narkopolicia e Edvin Mafise dhe Gjeneral Kanabisit fshehin krimin! sb

Pershendetje doktor berisha me date 27 rreth ores 2 e 50 te karburat uldedaj pa ik ne kryqezimin e shengjinit nje audi gri na kane grabitur Makinen posh

Na kane ulur ne tok me pistoleta ne kry Jane pamjet filmike Dhe policia ende nuk ka ber dicka

Ajo makin kishte qen 2 ore para ne kerkim te policia Po mos ti jepnin celsa do na gjunin Kjo gje shikohohet shum qart ke karburanti

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje