E rëndë në Berat, babai i 2 fëmijëve hidhet nga pallati

Ndaje
Ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Berat. Babai i 2 fëmijëve  është hedhur nga kati i shtatë i pallatit në qytetin e Beratit. Burime bëjnë me dije se shtetasi  Elton Riko është hedhur nga ballkoni rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm.

40-vjeçari Elton Riko, babai i dy fëmijëve, është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “30 Vjetori” në Berat dhe ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje