Tag: ballkoni

I riu hidhet nga ballkoni, ndërron jetë rrugës për në spital

Ngjarja e rende ka ndodhur ne Elbasan dhe sipas policise viktima ka mbetur shtetasi 31-vjecar, me inicialet U.Xh. “Shtetasi U.Xh., 31 vjeç, është hedhur nga...

Detaje tronditëse nga portieri i Partizanit, u ngjit në pallat pas...

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e një dite më parë që tronditi botën e futbollit, por edhe opinionin publik. U raportua...

VIDEO/Tmerr në Vlorë, gruaja tenton të hidhet nga pallati, burri e...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë, ndërsa pamjet janë bërë publike minutave të fundit. Një grua ka tentuar t'i japë fund jetës...

E rëndë në Berat, babai i 2 fëmijëve hidhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Berat. Babai i 2 fëmijëve  është hedhur nga kati i shtatë i pallatit në qytetin e Beratit....

LAJM I FUNDIT/E frikshme në Tiranë, një vajzë hidhet nga kati...

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, tek “Unaza e Re”, është hedhur nga kati i 8-të, një vajzë...

VIDEO/Panik në Lezhë, burri hedh bombolën e gazit nga ballkoni

Jo pak panik kanë përjetuar qytetarët e Lezhës, pas këtij incidenti. Një banor ka hedhur bombolën e gazit pasi i kishte marrë flakë. Siç shihet edhe...

VIDEO/’Selfie’ i merr jetën, nëna e dy fëmijëve bie nga kati...

Pamje të frikshme dhe shokuese janë publikuar në Youtube, të cilat tregojnë si një vajzë bie nga ballkoni i katit të 27-të në përpjekje...

Hidhet nga ballkoni i banesës 58-vjeçari në Tiranë

Një burrë në Tiranë ka humbur jetën pasi sipas policisë, është hedhur nga ballkoni i banesës në zonën e Yzberishtit këtë të diel. “Në rrugën...

Hodhi gruan nga ballkoni, padit kunati: Të dënohet me vdekje, po...

Ferdinand Rukaj, i cili në dhjetor të vitit të shkuar hodhi nga kati i katërt i pallatit ku ai banonte, bashkëshorten e tij, Liljanën,...