U përplas nga ambulanca, ndërron jetë në spital e moshuara

0Shares
0

Një ambulancë përplasi një këmbësore sot në kryeqytet (kliko ketu) dhe më pas e transportoi vetë në spital.

Fatkeqësisht, e moshuara ka ndërruar jetë në spital dhe eshte bere shoqërimi i shoferit.

Tiranë/Informacion Paraprak

Në rrugën Ferit Xhajko pranë ish Restorant Durrësit mjeti i ambulancës me drejtues shtetasin H., G ka humbur kontrollin duke aksidentuar këmbësoren F.,S rreth 70 vjeçe.

Si pasojë shtetasja ka ndërruar jetë në SQU

Drejtuesi e mjetit ndodhet aktualisht i shoqëruar në komisariat.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje