Tag: shoferi

Zbulohen detajet e aksidentit, pse u prangos shoferi i furgonit të...

Policia e Gjirokastrës njoftoi se ka arrestuar shtetasin Hysen Hasa, pas aksidentit që ndodhi dje në aksinë Krahës-Tepelenë, ku makina e Drejtorisë së Burgjeve...

DETAJE/I dehur në timon, 39-vjeçari përplas ‘Land Rover’-in me traun e...

Policia e Durrësit ka arrestuar mëngjesin e sotëm një 39-vjeçar. Burime nga policia, bejne me dije se qytetari ka kundërshtuar policinë dhe ka thyer...

E rëndë në Elbasan, 31-vjeçari në gjendje të dehur përplas për...

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit për aksidentimin me vdekje të një personi ende të paidentifikuar. Shtetasi B.Q., banues në fshatin...

Kontroll autobusit që vinte nga Athina, dalin detajet pse u prangos...

Policia Kufitare e Kakavijës ka sekuestruar 63 steka cigaresh në një autobus që bënte linjën Athinë-Vlorë. Në pranga ka rënë drejtuesi i mjetit. "Në bazë...

Zëri i Amerikës detaje për “Rrumin”: Kur akuzohej për atentat e...

Andi Maloku, shoferi personal i prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoji, humbi jetën të enjten në mbrëmje në Spitalin e Traumës në kryeqytet nga plumbat...

Familjarët e Andi Malokut të tronditur bëjnë denoncimin e fortë: Nuk...

Mbrëmë ndërroi jetë shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, i cili mbeti i plagosur me dy plumba ne nje shtyllë kurrizore e një tjetër në...

Manovrimi i shoferit i shpëtoi jetën prokurorit Ndoj dhe mikut të...

Manovrimi i shoferit të prokurorit Arjan Ndoj i ka  shpëtuar jetën të tre personave që udhëtonin në këtë makinë pasditen e 1 nëntorit. Të tre...

VIDEO/Devijoi përplasjen me një fëmijë, momenti prekës kur shoferi 56-vjeçari pret...

Një i moshuar e priti vendimin e gjykatës së Tiranës në mënyrë paksa të veçantë. Ai më shumë sesa një i dyshuar u soll...

LAJM I FUNDIT/Aksident në Korçë, drejtuesi i motorit në gjendje të...

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Korçë. Fatmirësisht viktima nuk ka, dhe pse situata është kritike. Mësohet se njjë automjet ka përplasur një...

Arrestohet drejtuesi i mjetit ku udhëtonin 4 viktimat, policia ndërton skemën:...

Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit në të cilën po udhëtonin 4 viktimat, një ditë pas aksidentit tragjik në aksin rrugor Elbasan - Peqin....